Къща за гости Деметра

Къща Деметра, Велинград разполага с леглова база от 18 места.

Къщата разполага със 6 двойни стаи и 2 тройни, всяка със собствена баня и тоалетна, 2 фоайета, 1 декоративна камина.

Отоплението е с локално парно на пелети, всяко помещение е с климатик. Всички стаи са с телевизори с кабелна (130 канала), интернет достъп в целият имот, паркинг.

Огромна механа за събирания с всички необходими уреди и посуди.

Максимален брой гости - 18.

Първи етаж:

Просторно фоайе, луксозно обзаведено в стил 16-ти век, с рецепция, стълбище за втория етаж, декоративна камина, шах и табла, телевизор, диспенсър за топла и студена вода.

Разполага с 3 двойни стаи и 1 тройна стая.

Втори етаж:

Луксозно обзаведено фоайе с тераса за пушачи, обзаведено в стил 16-ти век, със зона за отдих. Включва шах и табла, телевизор, диспенсър за топла и студена вода.

На втория етаж са разположени 3 двойни стаи и 1 тройна стая

Loading...
Loading...
Loading...
Любен Цоков
Любен Цоков
Във Вила.бг от 10 мар, 2024
Провеждане на събития

Обектът е подходящо място за провеждане на следните събития:

  • Младежко парти
  • Шумни празненства с възрастни
  • Фирмено парти
  • Семейни празненства
  • Детски рожден ден
  • Моминско / Ергенско парти
  • Хоум офис
Вашето мнение е важно!
Давайки оценка за обектите в сайта, Вие допринасяте за качеството на услугите, които те предлагат и помагате на други потребители да се информират.