Къща за гости

Минчевата къща

Къща за гости Минчевата къща

Къщите се намират на 3 км южно от град Елена, в посока към Твърдица. Разположени са в живописна планинска местност в Стара планина.

Едната къща (за 14 човека) е в типичен възрожденски стил, на два етажа.

На първия етаж са разположени механа с оборудвана кухня и три стаи за двама.

На втория етаж има четири двойни стаи и просторна веранда. Всички стаи са със собствен санитарен възел.

Във всяка стая има интернет и телевизор със сателитна телевизия.

Втората къща (за 11 човека) е построена в нов стил и също разполага с просторна всекидневна и оборудвана кухня.

В нея има три самостоятелни стаи (две четворни и една тройна) и два санитарни възела. Помещенията са оборудвани с телевизори и сателитна телевизия.

Кухните в двете къщи са големи и напълно обзаведени с всичко необходимо за съхранение, приготвяне и сервиране на домашна храна. Разполагат с готварска печка, хладилник, микровълнова печка, аспиратор, телевизор.

Отоплението за зимния период е с локално парно на дърва.

На разположение на гостите от двете къщи са голям паркинг, басейн, джакузи, детски кът и просторно барбекю за 30 човека с пещ и кухненски кът.

Ако обичате тишината и красотата на природата, заповядайте в Минчевите къщи.

Можете да се разходите във възрожденска Елена и да се запознаете с нейните исторически забележителности или просто да се насладите на природата.

Loading...
Loading...
Милен Минчев, Стефанка Минчева
Милен Минчев, Стефанка Минчева
Във Вила.бг от 06 юли, 2023
Провеждане на събития

Обектът е подходящо място за провеждане на следните събития:

  • Семейни празненства
  • Детски рожден ден
Вашето мнение е важно!
Давайки оценка за обектите в сайта, Вие допринасяте за качеството на услугите, които те предлагат и помагате на други потребители да се информират.