Къща за гости

Вероника

Къща за гости Вероника

Ние Ви предлагаме 6 двойни стаи, 2 тройни стаи, 2 студиа и 1 апартамент (за 2 човека). Всички са със самостоятелен санитарен възел, хладилник безжичен интернет, кабелна телевизия и самостоятелни тераси. Има двор с кът за отдих с шадраван и детски кът.

И всичко това само на 300 м. от плаж "Хармани" и 400 м. от плажа на стария град.

В двора на верандата ще изпием сутрешното си кафе а за най- малките е обособен детски кът с много играчки

На 100 м. от нашият дом има общински паркинг за Вашият автомобил.

Ще Ви покажем нещо уникално с което се гордеем.

През деня ще събирате тен на златистите плажове и ще се наслаждавате на морските вълни.

В прохладните следобеди ще разгледате градът с над 2620 годишна- история Созопол - един от най- популярните курорти в България, който въпреки множеството туристи, не губи от своята романтика и чар.

Loading...
Loading...
Вероника Благоева
Вероника Благоева
Във Вила.бг от 22 май, 2012
Вашето мнение е важно!
Давайки оценка за обектите в сайта, Вие допринасяте за качеството на услугите, които те предлагат и помагате на други потребители да се информират.