Къща под наем Флора

Вилата е чудесната възможност за вашата семейна почивка с приятели на Южното Черноморие с капацитет за осем човека.

Ще я откриете във вилна зона Червенка - между Созопол и Черноморец, което е гаранция за уют и спокойствие.

Отдава се самостоятелно. На двата етажа са разположени - хол с напълно оборудвана кухня и четири спални със самостоятелни бани.

На вторият етаж са три спални за по двама човека с по две единични легла, които могат да се събират и разделят, прилежаща баня, малка тераса.

На първия етаж има удобна дневна с кухненски кът. В непосредствена близост е спалнята.

Във всички стаи има климатици.

В красивата градина са обособени два къта за почивка.

Лятна кухня с трапезна маса, хладилник и нужната посуда и прибори, за да прекарате приятно времето с любимите си хора .

В двора има паркомястото за два автомобила до къщата възможност за паркиране.

Вилата не е подходяща за шумни компании.

Допускат се домашни любимци с предварителна уговорка.

Атмосферата на вилната зона, красивите скали, близостта на к-г Градина, гр. Черноморец и Созопол, са гаранция за вашата незабравима почивка.

Силен летен сезон - 01.06. до 31.08.

Слаб летен сезон - 01.05. до 30.06., 01.11.

Loading...
Loading...
 Цвета Петрова Бончева
Цвета Петрова Бончева
Във Вила.бг от 30 май, 2022
Вашето мнение е важно!
Давайки оценка за обектите в сайта, Вие допринасяте за качеството на услугите, които те предлагат и помагате на други потребители да се информират.