Стаи за гости

Адарт-Дом

В момента обектът не може да приема запитвания чрез Вила.бг.

Стаи за гости Адарт-Дом

Адарт -Дом се намира в близост до Еко-пътека -Стобски Пирамиди , реставриран стар дом с характер, подходящо място за арт - сесии или авторски и музикални вечери.

Нашият дом е и ваш дом за времето, за което изберете да ни посетите. Можете да наемете стая за една или повече вечери самостоятелно или да имате на разположение целия дом за специални случаи с приятели. Дом Адарт има 3 спални, дневна, кухня и ателие ( за хора, които обичат да творят или да се усамотяват с добро четиво).

Прекрасна локация, ако желаете да посетите Рилския Манастир и Пещерата на св.Иван Рилски по време на вашата почивка. Село Стоб не е особено известно, но има богата история и невероятна ценност - Стобските Пирамиди, които са в списъка за Природни Феномени.

Уточняваме, че в цената за нощувка е включена и цената за закуска. За повече информация, моля свържете се с нас на посочените телефон или поща.

Идвайки като непознати, се надяваме да си тръгнете от нас като наши приятели.

Благодарим, че избирате нашия дом и ще се радваме да бъдете наши гости.

Loading...
Loading...
Андриана Андреева
Андриана Андреева
Във Вила.бг от 17 мар, 2016
Вашето мнение е важно!
Давайки оценка за обектите в сайта, Вие допринасяте за качеството на услугите, които те предлагат и помагате на други потребители да се информират.
В момента обектът не може да приема запитвания чрез Вила.бг.