Студио Таня

Студиото се намират на първа линия море и е на входа на централния плаж на Лозенец. Наличен е безплатен паркинг пред сградата.и детска площадка.

За удобството на почиващите, сградата разполага с градина, където можете да се отпуснете.

Студиото е просторно и много удобено. Кухненски кът е оборудван с хладилник, микровълнова, керамични котлони за готвене, тостер, грил за сандвичи и електрическа кана за вода . В банята има автоматична пералня и душ кабина.

Обзавеждането се състои от разтегателен диван, голямо двойно легло, гардероб, допълнителен шкаф, телевизор и маса със столове.Предоставяме хавлиени кърпи за лице и тяло.

От терасата се вижда моста към централният плаж и морет Студиото се предлага:с безплатен Wi-Fi интернет и телевизия.

Loading...
Loading...
Таня Макхю
Таня Макхю
Във Вила.бг от 03 юли, 2020
Вашето мнение е важно!
Давайки оценка за обектите в сайта, Вие допринасяте за качеството на услугите, които те предлагат и помагате на други потребители да се информират.